Architekt wnętrz – Poznań

O tworzeniu koncepcji pomieszczeń prywatnych i komercyjnych

 

Projektowanie wnętrz składa się z dwóch etapów – tworzenia projektu koncepcyjnego (z układem przestrzenno-funkcjonalnym) oraz projektu wykonawczego, obejmującego dokumentację techniczną, materiały wykończeniowe, elementy wyposażenia wnętrz i dobór kolorów. Koncepcja pomieszczenia powstaje w ścisłym porozumieniu z inwestorem. Oczekiwania, gusta i możliwości finansowe klienta są przenoszone na realia danego pomieszczenia. Powstaje kilka pomysłów aranżacyjnych, które w formie wizualizacji przedstawiane są inwestorowi. Po akceptacji jednego z nich rozpoczynają się prace właściwe. Projektanci sprawują autorski nadzór nad przebiegiem prac.

 

Poszukiwani sprawdzeni projektanci wnętrz? Poznańskie studio KropkaProjekt poleca się do usług!

 

Cenione nie tylko w Poznaniu studio projektowe KropkaProjekt sporządza i wdraża projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Znakiem rozpoznawczym działań studia jest maksymalna funkcjonalność i prostota połączone z perfekcyjnym wykonaniem i ciekawą estetyką. Posiadający spore doświadczenie projektant znajduje korzystne rozwiązania, które z pewnością usatysfakcjonują klienta pod względem użytkowym i wizualnym. Dzięki fachowej ocenie możliwości danej przestrzeni, można zdziałać bardzo wiele. Optyczne powiększenie pomieszczenia, wdrożenie gamy udogodnień, zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych – wszystko to może być rezultatem realizacji profesjonalnego projektu. KropkaProjekt ma na swoim koncie wiele udanych aranżacji. Współpracuje ze sprawdzonymi producentami i wykonawcami. Stale śledzi branżowe nowości, by móc zaproponować klientom pełen wachlarz możliwości i usługi na najwyższym poziomie.

 

Ukończone i wdrożone już projekty domów, mieszkań i biur można zobaczyć w zakładce REALIZACJE. W razie pytań i wątpliwości udostępniono dane kontaktowe:

 

KropkaProjekt, Poznań, tel. 606 442 466, email: pracownia@kropkaprojekt.pl.

KropkaProjekt, architekt Barbara Zelich |
60-682 Poznań, ul. Biegańskiego 24, woj. wielkopolskie,
tel. 606 442 466, e-mail: pracownia@kropkaprojekt.pl