Architekt wnętrz – Poznań

O tworzeniu koncepcji pomieszczeń prywatnych i komercyjnych

 

Projektowanie wnętrz składa się z dwóch etapów – tworzenia projektu koncepcyjnego (z układem przestrzenno-funkcjonalnym) oraz projektu wykonawczego, obejmującego dokumentację techniczną, materiały wykończeniowe, elementy wyposażenia wnętrza i dobór kolorów. Architekci wnętrz przygotowują koncepcja pomieszczenia w ścisłym porozumieniu z inwestorem. Oczekiwania, gusta i możliwości finansowe klienta są przenoszone na realia danego pomieszczenia. Powstaje kilka pomysłów aranżacyjnych, które w formie wizualizacji przedstawiane są inwestorowi. Po akceptacji jednego z nich, architekt wnętrz rozpoczyna właściwe prace. Projektanci sprawują autorski nadzór nad przebiegiem prac.

 

Poszukiwani sprawdzeni projektanci wnętrz? Poznańskie studio KropkaProjekt poleca się do usług!

 

Cenione nie tylko w Poznaniu studio projektowe KropkaProjekt sporządza i wdraża projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Znakiem rozpoznawczym działań studia jest maksymalna funkcjonalność i prostota połączone z perfekcyjnym wykonaniem i ciekawą estetyką. Posiadający spore doświadczenie projektant wnętrz znajduje korzystne rozwiązania, które z pewnością usatysfakcjonują klienta pod względem użytkowym i wizualnym. Dzięki fachowej ocenie możliwości danej przestrzeni, można zdziałać bardzo wiele. Architektura wnętrz może optycznie powiększać pomieszczenia, wdrażać gamy udogodnień, zmniejszać koszty eksploatacyjne. Wszystko to może być rezultatem realizacji profesjonalnego projektu. KropkaProjekt ma na swoim koncie wiele udanych aranżacji. Współpracuje ze sprawdzonymi producentami i wykonawcami. Stale śledzi branżowe nowości, by móc zaproponować klientom pełen wachlarz możliwości i usługi na najwyższym poziomie.

 

Ukończone i wdrożone już projekty domów, mieszkań i biur można zobaczyć w zakładce REALIZACJE. W razie pytań i wątpliwości udostępniono dane kontaktowe:

 

KropkaProjekt, Poznań, tel. 606 442 466, email: pracownia@kropkaprojekt.pl.

KropkaProjekt, architekt Barbara Zelich |
60-691 Poznań, ul. Obornicka 290A, woj. Wielkopolskie,
tel. 606 442 466, e-mail: pracownia@kropkaprojekt.pl, Godziny pracy pn.-pt.: 9:00 - 17:00